Väikearveldajale lahendus e-arvete saatmiseks

Unifiedpost AS poolt hallatavas e-arvete keskkonnas arved.ee on võimalik saata arveid kõikidesse teenust toetavatesse Eesti internetipankadesse, B2B kanali kaudu äriklientide majandustarkvarasse, e-posti, paberil tavaposti, arved.ee postkasti ja Soome B2B kanalisse. Antud teenus sobib väga hästi väiksemate mahtudega arveldajatele nagu näiteks korteriühistu raamatupidamine. Arved.ee kaudu saate saata e-arved pankadesse, kus elanikud saavad arveid tasuda automaatselt püsimakselepingu alusel.

Teenuse kirjedus

Teenuse osutamisel lähtutakse Unifiedpost arved.ee e-arvete saatmine standardteenuse kirjeldus ja hinnakiri.

Lepingulistel klientidel puudub arvete edastamise piirang. Mitte-lepingulistel klientidel on võimalik tasuta edastada kuni 5 arvet kuus. Antud arved saavad olla e-arved, mis on suunatud ettevõttele, kes on mõne e-arve operaatori klient või e-posti edastatavad arved. Mitte-lepinguline klient ei saa edastada arveid internetipanka, tavaposti ja arved.ee postkasti.


Teenuse kasutamise juhis

Teenuse kasutamisega seotud tegevused ja reeglid on kirjeldatud Arved.ee väikearvelajate teenuse kasutusjuhendis.


Lepingu sõlmimine

Kui te olete tutvunud teenuse tingimustega ja soovite alustada teenuse kasutamist, siis sisenege arved.ee ettevõtte keskkonda ID-kaardi, Mobiil-ID või panga koodikaardiga ja valige ettevõte, millele soovite lepingut sõlmida.


Abiks küsimuste korral

Kui Teil tekib dokumentidega tutvumisel täiendavaid küsimusi, siis palume saata meile e-kiri aadressile teenindus@fitek.com


Meeldivat e-arvete edastamist!

Arved.ee meeskond