Unifiedpost Premium

Firmadevahelise äri edukaks korraldamiseks on Unifiedpost esimese ja hetkel ainsa ettevõttena Eestis välja töötanud täisteenuste paketi ostuarvete vastuvõtmiseks Unifiedpost Premium. Unifiedpost Premium on suunatud ettevõtetele, kellel on vajadus käsitleda suurt ostuarvete hulka.

Mis on Unifiedpost Premium?

Unifiedpost Premium on täisteenuste pakett arvete digitaalseks haldamiseks, mis tagab teenust kasutavale ettevõttele täielikult paberivaba arvemajanduse. Unifiedpost on teenusepakkuja, kes kogub kokku kõik sellele ettevõttele suunatud e-arved ning paberarved. Paberarved digitaliseeritakse ning tulemuseks on see, et iga ostuarve kohta on ettevõttel olemas arve pildifail ning ettevõttes kasutatava tarkvara jaoks sobival kujul andmefail.

Koostöös Unifiedpost spetsialistidega kaardistatakse ettevõtte täpsed vajadused arvete haldamisel ning luuakse lahendus, mis on ettevõttele sobivaim. Kasutades Unifiedpost Premium lahendust saab ettevõte kasutusele võtta täisdigitaalse rutiini ostuarvete käsitlemiseks. Ühtlasi säästate nii oma töötajate väärtuslikku tööaega kui raha. Väheneb paberimajandus ja vigade arv, mida paberarvete käsitsi haldamisel ikka ette tuleb (vaata Miks e-arveid vastu võtta).

Kui Te soovite Unifiedpost Premium lahenduse kohta rohkem informatsiooni, saatke e-mail aadressile teenindus@unifiedpost.com või helistage tööpäeviti 8.30 kuni 17.00 telefonile 6 519 000.

Unifiedpost Premium hõlmab endas:

  • Veebipõhine arvete ringluse tarkvara;
  • Ostuarvete digitaliseerimisteenust - paberarvete digitaliseerimine pildiks ning andmefailiks;
  • Unifiedpost e-arvete vastuvõtmise teenust - e-arvete transport saatjalt saajani;
  • Integratsiooni kliendi finantstarkvaraga;
  • Ettevõtte soovi registreerimist www.arved.ee koondtellimuste registris.

Kuidas liituda Unifiedpost Premiumiga?

Unifiedpost Premiumiga ühinemiseks võtke ühendust Unifiedpost'iga telefonil 6519000 või täitke vastav veebivorm ning Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel. Pärast Unifiedpost Premium teenusega liitumist registreeritakse Teie e-arvete vastuvõtmise soov www.arved.ee andmebaasi. See on otsekui omaette telefonikataloog, kust kõik arvete edastajad saavad informatsiooni, missugusel kujul seal registreerunud ettevõte soovib arveid vastu võtta.

Kuidas minu kliendid saadavad mulle Unifiedpost Premiumisse e-arveid?

Esmajärjekorras hakkavad Teile Unifiedpost Premiumisse arveid saatma need ettevõtted, kes on juba liitunud e-arvetekeskkonnaga www.arved.ee ning kasutavad oma arvete edastamiseks teenuseosutajana Unifiedpost(nende ettevõtete nimekirja saate näha, kui klikite siia).

Tekkivas võrgustikus teevad kõik kanalid omavahel koostööd ning Teie arvete vastuvõtmise eelistus saab olema teada ka teiste kanalite kasutajatele. Erinevate partnerite kohta tekivad uudised kindlasti ka www.arved.ee kodulehele.