Arved.ee on nüüd Banqup!

Meil on rõõm teada anda, et arved.ee asemele on saabunud palju rohkem võimalusi pakkuv Banqup. Peaaegu kõik arved.ee kasutajad on tänaseks Banqupi üle viidud, saate sinna siseneda kas oma meiliaadressi ja senise arved.ee parooliga või Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Lähiajal viime uude teenusesse üle ka vana arved.ee kasutajad - kuni me ei ole sel teemal personaalselt ühendust võtnud, saate teenust kasutada nii nagu varem. Kõik uued kliendid on aga oodatud meiega tasuta liituma banqup.ee kodulehel.

Kuidas saata e-arveid?

Iseteeninduse korras vali sobiv pakett ja hakka peale.
Lepingut pole vaja. Tahad alustad, tahad lõpetad.

Koosta arve.
E-arve koostamiseks logi sisse ja jälgi juhiseid.

Määra arve saaja.
Sisesta arve saaja andmed ja edastamise viis: saaja meiliaadress või e-arvekeskus.

Saada e-arve.
Täida arve read ja saada arve välja.

Edulood

Marek Ilves, Riigi Tugiteenuste Keskuse majandustarkvara arenduse osakonna juhataja

E-arved on oluliselt vähendanud Riigi Tugiteenuste Keskuse raamatupidajate ostuarvete töötlemisele kuluvat aega. Masinloetavus tagab vigadeta arveinfo vahetuse müüja ja ostja vahel, ostuarve protsess on selgem ja kontrollitavam.

Rainer Rohtla, Via 3L Grupi tegevjuht

E-arvetele üleminek on tulevik ja PDF- või paberarve kaovad. Mida rutem me uued asjad endale selgeks teeme ja kasutama hakkame, seda edukamalt me tulevikule vastu liigume. Kasu on mõõdetav nii töötundides, mida kulutati varem arvete sisestamisele, kui ka arvete ringluskiiruse kasvuga ettevõtte sees.

Kadi Abro, Jazz Pesulad finantsjuht

Arvete liikumise kiirus on paranenud, eriti eri paikades asuvatest üksustest. Probleemsed arved ei kao kellegi sahtlisse, vaid leiavad kiire lahenduse. Kõik saavad arvetega tegeleda operatiivselt ja ei pea sõitma kontorisse neid allkirjastama. Audiitori saab e-keskkonda lubada, jääb ära tüütu ostuarvete hilisem kontroll ja edastamine PDF kujul.

E-post: info@arved.ee

Privaatsustingimused leiad SIIT.